Ер есімі ел есінде...

Мектеп оқушыларының шығармалары

Абильмажинова Ж.Қ.
Дарынды балаларға  арналған Жамбыл атындағы облыстық мамандандырылған мектеп-гимназия интернаты, 8 сынып, Өскемен қаласы
Айдын Таңнұр
Ново-Хайрузовка орта мектебі, 9 сынып, Катонқарағай ауданы, Новохайрузовка ауылы
Аманов С.
Қалалық қазақ мектеп-лицейі КММ,7-сынып, Аягөз қаласы
Ахметолдинова Н.
химия- биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі, 7- сынып, Өскемен қаласы
Әнуарбекова А.
Шәкәрім атындағы ОДБ ҮТО ММ, 11 сынып, Семей қаласы
Бакенбаева Ә.Б.
С.Ғаббасов атындағы мектебі, 9 сынып, Аягөз ауданы, Мамырсу ауылы
Балтабекова А.
К.Кадыржанов атындағы Қызылқия жалпы білім беретін орта мектебі КММ, 10 класс, Аягөз ауданы, Тарлаулы ауылы
Бейсембева Ж.
Ақтоғай орта мектебі, Аягөз ауданы.
Ботаханова Ж.
К.Бозтаев атындағы жалпы білім беру мектебі, 10-сынып, Аягөз қаласы
Бураканова Г.С.
№ 22 жалпы орта білім беретін мектеп» КММ «Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетімен келісім шарт негізінде бірлесе жұмыс жасайтын мектебі, 11 сынып
Ғазизова С.
Жұбандық Болғанбаев атындағы Самар орта мектебі, 8 сынып, Көкпекті ауданы, Самар ауылы
Декдарбекова Р.
Ж. Шайжүнісов атындағы орта мектебі, 7 сынып, Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы
Дүйсекина Ә.
К.Кадыржанов атындағы Қызылқия жалпы білім беретін орта мектебі КММ, 10 класс, Аягөз ауданы, Тарлаулы ауылы
Жұмағалиев Ә.
Топтерек негізгі орта мектебі КММ, Күршім ауданы
Жұмагельдинова Н.
Ақтоғай орта мектебі, 9-сынып, Аягөз ауданы
Зайтын Қырмызы
Қойтас орта мектебі, 11- сынып, Күршім ауданы
Исаева Б.
Ақбұлақ орта мектебі, 8-сынып, Күршім ауданы
Ишанова Сәуле.
Шәкәрім атындағы ОДБ ҮТО ММ, 11 сынып Семей қаласы
Каирлыев О.Д.
А.Ибраев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі, 8- сынып, Новобаженова ауылы
Қабимулла Д.
Б.Майлин атындағы орта мектеп-бақша КММ, 9 класс, Үржар ауданы, Қабанбай ауылы
Қазезова С.
Оралхан Бөкей атындағы Белқарағай орта мектебі КММ, 5- сынып, Катонқарағай ауданы, Белқарағай ауылы
Қайнарбекова А.
Шәкәрім атындағы ОДБ ҮТО ММ, 8 сынып, Семей қаласы
Қайырбек Б.
Т. Хасенұлы атындағы орта мектебі КММ, 6 – сынып, Қапанбұлақ ауылы, Жарма ауданы
Қасенова Қ.Қ.
М.Дәуленов атындағы мектеп-интернаты, 9 сынып, Зайсан қаласы
Қасымова П.
Мөнекей орта мектебі, 10 сынып, Күршім ауданы
Қожаева Б.
Құмаш Нұрғалиев атындағы гимназия,11 сынып, Күршім ауданы, Боран ауылы
Қорғанова Н.
Ақсу орта мектебі КММ, 8 сынып, Катонқарағай ауданы
Құдайбергенова А.
М.Әуезов атындағы орта мектебі,10 сынып, Зайсан ауданы
Лұқпанов Т.
Ленин орта мектебі, 8 сынып, Катонқарағай ауданы
Мағауиянова Ш.
№4 мектеп, 9- сынып, Серебрянск қаласы
Муратова Г.
№19- жалпы орта білім беретін мектебі КММ, 8- сынып,Семей қаласы
Мүрсалимов С.С.
С.Ғаббасов атындағы мектебі, 11сынып, Аягөз ауданы, Мамырсу ауылы
Мұқият Айдана
Қойтас орта мектебі, 8-сынып, Күршім ауданы
Мұратқызы Н.
№1 теректі орта мектебі, 9 сынып, Күршім ауданы
Нәбиолда Айбар
№1Теректі орта мектебі, 5 сынып, Күршім ауданы
Нүсіпова П.
Қалалық қазақ мектеп-лицейі КММ,7 сынып, Аягөз қаласы
Нұрсәулет Ж.
№1 Теректі орта мектебі, 6 сынып, Күршім ауданы
Оқасов Ә.
«Переваловка орта мектебі» КММ, Глубокое ауданы, Перевальное ауылы
Сабиханова М.
Шынқожа батыр атындағы жалпы білім беру мектебі КММ, 8 сынып, Аягөз ауданы
Сайдоллаева А.
Шынқожа батыр атындағы жалпы білім беретін орта мектебі КММ,11сынып, Аягөз ауданы
Самархан Г.
Шәкәрім атындағы ОДБ ҮТО ММ, 7 сынып, Семей қаласы
Саят Маруға
Қойтас орта мектебі, 9- сынып, Күршім ауданы
Сейтқалиева А.Б.
М.Дәуленов атындағы мектеп-интернаты, 9 сынып, Зайсан қаласы
Серікқалиев Б.
Шәкәрім атындағы ОДБ ҮТО ММ, 9 сынып, Семей қаласы
Серікқанова А.
К.Кадыржанов атындағы Қызылқия жалпы білім беретін орта мектебі КММ,10 сынып, Аягөз ауданы Тарлаулы ауылы
Серікқызы С.
Ленин орта мектебі, 6 сынып, Катонқарағай ауданы
Спанова Г.
№1 жалпы білім беретін орта мектеп КММ, 9 сынып, Аягөз қаласы
Талғатқызы А.
Ақсу орта мектебі КММ, 7- сынып, Катонқарағай ауданы
Тоқтамысова А.
Майемер орта мектебі КММ, 9 сынып, Катонқарағай ауданы
Төлепбергенова А.
Ақтоғай орта мектебі, 9-сынып, Аягөз ауданы ;
Түсіпов Т.А.
№ 3 орта мектебі ММ, 6 сынып, Курчатов қаласы
Тілеубаева Б.
№1 Теректі орта мектебі КММ, 9 сынып, Күршім ауданы, Теректі ауылы
Уатжанова А.
ЖББ Қарауыл гимназиясы КММ, 8 сынып, Абай ауданы, Қарауыл ауылы
Уәлибекова Д.
ЖББ Қарауыл гимназиясы КММ, 10 сынып, Абай ауданы, Қарауыл ауылы
Ұябаева А.
Қойтас орта мектебі, 9-сынып, Күршім ауданы
Цой Е.
№3 орта мектебі ММ, 6 сынып, Курчатов қаласы